top of page
Logo Atout France_2020_FR.jpg

Leer alles over de Franse wintersport 2022-23

Bijgewerkt op: 20 dec. 2022


France Montagnes©Tristan Shu
France Montagnes©Tristan Shu

Wil jij jouw kennis over de Franse wintersport weer helemaal update hebben? Kon je er afgelopen 6 oktober niet bij zijn in het Amstel Boathouse om je bij te laten praten door de vertegenwoordigers van een aantal belangrijke wintersportplaatsen?

Bekijk dan voor de laatste ins en outs de replays van de online trainingen. Deze duren15 minuten per wintersportplaats en worden in het Engels gegeven. France Montagnes vertelt over de Franse wintersport in het algemeen, als introductie.

En met deze kennis kun jij jouw klant goed informeren over de vele verschillende mogelijkheden voor een fijne wintersport vakantie, afgestemd op hun wensen.


REPLAYS EN CONTACTPERSOON

Hieronder vind je de replays, wij hebben het mailadres van de contactpersoon erbij gezet mocht je meer informatie nodig hebben.

France Montagnes, overkoepelend orgaan voor de promotie van de Franse bergen in binnen- en buitenland, winter en zomer

Contactpersoon: Martine Achard, m.achard@france-montagnes.com


Le Grand Bornand Replay Le Grand Bornand

Contactpersoon: Adèle Maas, amaas@legrandbornand.com


La Clusaz

Contactpersoon: Cécile Agnellet, commercial@laclusaz.com


Les Saisies

Contactpersoon: Raphaël Barnasson, r.barnasson@lessaisies.com


Tignes

Contactpersoon: Catherine Breiller, cbreiller@tignes.net

Val d'Isère

Contactpersoon: Anne Laignelet, valpromo2@valdisere.com


Les 3 Vallées


Courchevel

Contactpersoon: Amélie Tran, marie-amelia@courchevel.com


Méribel

Contactpersoon: Nathalie Doublon, promotion@meribel.net


Les Menuires

Contactpersoon: Alice Offredi, alice.offredi@compagniedesalpes.fr


Val Thorens

Contactpersoon: Eric Bonnel, eric@valthorens.com


Alpe d'Huez

Contactpersoon: Sonia Papaveri, sonia.papaveri@sataski.com


Les 2 Alpes

Contactpersoon: Amanda Sanchez, amanda.sanchez@sataski.com


Ben je benieuwd wanneer de wintersportplaatsen open gaan dit seizoen? Neem dan een kijkje op: https://en.france-montagnes.com/resorts-opening-dates

0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page